Любо Пенев след победата над "Левски": Понякога с десетима се играе по-добре

Момчетата играят като колектив и нещата се получават, коментира треньорът на ЦСКА 1948

10.07.2022 • 10:10 Редактор:
Сподели във Facebook Изпрати в Mesanger Изпрати в Mesanger

"Всеки иска да спечели на старта. Ние постигнахме целта срещу един много силен съперник. Понякога с десетима се играе по-добре, отколкото с 11 и ние направихме точно това, въпреки че нашият футболист не трябваше да бъде гонен", заяви треньорът на ЦСКА 1948 Любослав Пенев след победата над "Левски".

Той е категоричен, че футболистите му играят като колектив и това е било в основата на победата.

"Доволен съм. Направихме добра подготовка, момчетата разбират за какво става въпрос, играят като колектив и нещата се получават", допълни Пенев.

Снимка: lap.bg

Харесайте страницата ни във Facebook ТУК


  • Последни
  • Четени
1
1 rate up comment rate down comment 0
11g ivan89g
преди 3 години
Da Сигнализирай за неуместен коментар
Четени виж всички Виж всички
Последни новини виж всички Виж всички